O mnie

 

Cześć, nazywam się Ania Andrysiak-Szymańska i jestem dietetykiem.

Pomagam osobom, które chcą skutecznie schudnąć. Kluczem do tego jest nie tylko przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego, czy też zmiana przyzwyczajeń dotyczących odżywiania, ale również dotarcie do przyczyny i źródła problemu – jego zrozumienie pozwala na skuteczniejszą walkę i precyzyjne dobranie metod prowadzących do celu.

Doświadczenie zdobyte podczas niezliczonej liczby godzin pracy z podopiecznymi pozwoliło mi wyodrębnić jedynie te metody, które mają największy sens, gdy zależy Ci, żeby Twój efekt był trwały.

Nie idę na skróty. Nie daję Ci krótkotrwałych efektów.

Razem z Tobą poszukuję przyczyny problemu i do tego dobieram rozwiązania. Nie stosuję półśrodków i tymczasowych rozwiązań.

O czym mogę Cię zapewnić?

O tym, że uzyskasz wsparcie, zrozumienie i uwierzysz, że w końcu jesteś na dobrej drodze! A także o tym, że praca, której się podejmiesz, zaowocuje zmianą nie tylko w Twoim wyglądzie, ale również samopoczuciu.

Nie musisz nastawiać się na wyrzeczenia – udowodnię Ci, że zdrowe żywienie i skuteczne odchudzanie nie wymaga od Ciebie rezygnacji ze wszystkiego, co lubisz – a jedynie znalezienia równowagi 🙂

Nie ma ludzi przegranych. Każdy może wznieść i podnieść się, niezależnie, ile razy próbował i w którym miejscu się znajduje. Warunek jest tylko jeden – chęć do podjęcia działania.

Moja misja jest prosta – pokazać Ci, że dieta to nie wszystko – a jedynie jedno z wielu narzędzi, które pozwoli osiągnąć Ci trwały efekt. Dzięki temu przekonasz się, że trwałe odchudzanie nie jest tylko dla wybranych – każdy może osiągnąć swój cel, jeśli jest gotowy do podjęcia cierpliwego działania.

Czy tylko odchudzanie?

Absolutnie nie. Znajdziesz u mnie wsparcie w żywieniu w insulinooporności, chorobach tarczycy, endometriozie, PCOS, cukrzycy, czy też chorobach jelit. Tak naprawdę wiele z tych przypadków współwystępuje z otyłością, jeśli więc chcesz schudnąć, bo cierpisz na któreś schorzenie – spokojnie, połączymy wszystko razem.

A prywatnie…

Jestem zakochana w górach, rowerze, wszystkich kotach tego świata (sama mam pod opieką dwójkę), przyrodzie i gwiazdach (i to dosłownie – uwielbiam astronomię). Uwielbiam szukać rozwiązań i uświadamiać sobie wpływ psychiki człowieka na różne aspekty jego funkcjonowania – i to na tyle, że w najbliższym czasie chcę uzupełnić swoją “lukę” studiami z psychologii.

Chcesz spojrzeć na moje wykształcenie?

Jasne, rozumiem to. Dlatego poniżej udostępniam Ci wgląd w moje dyplomy i certyfikaty 🙂