Dietetyk kliniczny

Nazywam się Anna Andrysiak-Szymańska i jestem dietetykiem oraz psychodietetykiem.

Pomagam osobom, które chcą skutecznie schudnąć. Kluczem do tego jest nie tylko przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego, czy też zmiana przyzwyczajeń dotyczących odżywiania, ale również dotarcie do przyczyny i źródła problemu – jego zrozumienie pozwala na skuteczniejszą walkę i precyzyjne dobranie metod prowadzących do celu.
Doświadczenie zdobyte podczas niezliczonej liczby godzin pracy z podopiecznymi pozwoliło mi wyodrębnić jedynie te metody, które mają największy sens, gdy zależy Ci, żeby Twój efekt był trwały.

Nie idę na skróty. Nie daję Ci krótkotrwałych efektów.

Razem z Tobą poszukuję przyczyny problemu i do tego dobieram rozwiązania. Nie stosuję półśrodków i tymczasowych rozwiązań.

Nie stoję w miejscu. Cały czas poszerzam swoją wiedzę.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym na kierunku dietetyka, a także studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS. Jako dietetyk pracuję już przeszło 5 lat, choć pierwsze kroki w zawodzie zaczęłam stawiać już podczas studiów. W międzyczasie także uczestniczyłam w kursach i szkoleniach, a wszystko po to, by zapewnić jak najlepszą jakość swoich usług. Wiedza merytoryczna jest dla mnie bardzo istotnym aspektem, dlatego przykładam do niej szczególną wagę. To dzięki ciągłemu kształceniu zdobywam doświadczenie w pracy. Bez wiedzy stałabym w miejscu.

O czym mogę Cię zapewnić?

1.

O tym, że uzyskasz wsparcie, zrozumienie i uwierzysz, że w końcu jesteś na dobrej drodze! A także o tym, że praca, której się podejmiesz, zaowocuje zmianą nie tylko w Twoim wyglądzie, ale również samopoczuciu.

2.

Nie musisz nastawiać się na wyrzeczenia – udowodnię Ci, że zdrowe żywienie i skuteczne odchudzanie nie wymaga od Ciebie rezygnacji ze wszystkiego, co lubisz – a jedynie znalezienia równowagi 🙂

3.

Nie ma ludzi przegranych. Każdy może wznieść i podnieść się, niezależnie, ile razy próbował i w którym miejscu się znajduje. Warunek jest tylko jeden – chęć do podjęcia działania.

4.

Moja misja jest prosta – pokazać Ci, że dieta to nie wszystko – a jedynie jedno z wielu narzędzi, które pozwoli osiągnąć Ci trwały efekt. Dzięki temu przekonasz się, że trwałe odchudzanie nie jest tylko dla wybranych.

Czy tylko odchudzanie?

Absolutnie nie. Znajdziesz u mnie wsparcie w żywieniu w insulinooporności, chorobach tarczycy, endometriozie, PCOS, cukrzycy, czy też chorobach jelit. Tak naprawdę wiele z tych przypadków współwystępuje z otyłością, jeśli więc chcesz schudnąć, bo cierpisz na któreś schorzenie – spokojnie, połączymy wszystko razem.

A prywatnie…

Jestem zakochana w górach, rowerze, wszystkich kotach tego świata (sama mam pod opieką dwójkę), przyrodzie i gwiazdach (i to dosłownie – uwielbiam astronomię). Lubię szukać rozwiązań i uświadamiać sobie wpływ psychiki człowieka na różne aspekty jego funkcjonowania – i to na tyle, że w najbliższym czasie chcę uzupełnić swoją “lukę” studiami z psychologii.

Skontaktuj się ze mną

dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk

Jeśli nie masz w swojej skrzynce odbiorczej odpowiedzi ode mnie, sprawdź proszę folder spam!

Wrocław

Dawcy Zdrowia Centrum Rehabilitacji

ul. Jemiołowa 26-28

Telefon do rejestracji: 796 331 405 lub 531 924 344 

Wrocław

Szpital Vratislavia Medica

ul. Lekarska 1

Telefon do rejestracji: 796 331 405 lub 71 387 66 00

Rawicz

dietetyk kliniczny / psychodietetyk
Anna Andrysiak-Szymańska

Centrum Pielęgnacji, ul. 17 stycznia 3

Konsultacje online

dietetyk kliniczny / psychodietetyk
Anna Andrysiak-Szymańska

W celu ustalenia wizyty proszę o kontakt mailowy, telefoniczny lub przez formularz na stronie internetowej